Ripsmete ja kulmude rekonstrueerimine - Velvet

Ripsmete rekonstrueerimine + värvimine 30 €
Kulmude rekonstrueerimine + värvimine 30 €

Kas te siiani üritate kodustes tingimustes panna endale ripsmepikendusi ja teha oma kulme kauniks? Jätke see vaev ja tulge meie salongi! Me pakume uut protseduuri "Velvet" - ripsmed ja kulmud ilusaks! See, kes jumaldab moeuuendusi ja ei väsi üllatamast oma sõbrannasid uute iluvõtetega, teab juba uue ripsmete ja kulmude protseduuri "Velvet" olemasolust.

Püsimõju saavutamiseks koosneb ripsmete ja kulmude rekonstrueerimine "Velvet" neljast astmest. Protseduuri lõppedes saavutatakse:

  • Kaunilt koolutatud ripsmed
  • Ideaalne kulmu kuju
  • Kauapüsiv värv ripsmetel ja kulmudel
  • Iga ripsmekarvakese pikendamine ja tugevdamine
  • Mõne nädala möödudes muutuvad kliendi oma ripsmed ja kulmud pikemaks ja tihedamaks
  • Protseduurijärgsed muljed - eredaim visuaalne efekt: ripsmetes ja kulmudes on värviküllust ja tervet läiget

Karvakesed on tumedad, volüümikad, koolutatud juurest alates ning näevad hoolitsetud välja. Ripsmete ja kulmude kasvu stimuleerimiseks koju kaasa antav professionaalne hooldusvahend pikendab efekti. Erinevalt teistest ripsmete ja kulmude protseduuridest, ei muutu selle protseduuri efekt kehvemaks ka 3-4 nädala möödudes, vastupidi, ripsme- ja kulmukarvakesed muutuvad veel tihedamaks ja pikemaks.

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132