Huulepulga efekt: huuleläige efekt: huulte toneerimine, akvarelltehnika;anti-age huulte: 200€
Huulte piirjoonte kujundamine ja osaline huulte värviga täitmine: 175 €
Huulte piirjoonte kujundamine ja täielik värviga täitmine: 200 €
Huulte piirjoonte kujundamine koos värvi hajutamisega: 175 €
Huulte piirjooned loomuliku kuju esiletoomisega: 150 €

Huulte püsimeik parendab nende värvi, vormi ja kontuuri. See aitab vabaneda ebasümmeetriast ning suurendab Teie huuli visuaalselt. Ja mis peamine – Teil pole enam vaja kasutada huulepulka – kulutada raha selle ostmiseks, samuti võite täiesti rahumeeli süüa ning juua, kartmata huulevärvi maha hõõruda, jättes jäljed pokaalile.

Püsimeigi protseduuri käigus joonistatakse uus kontuur loomulikest piiridest ülespoole, aga vahemik joonistatud kontuuri ja Teie naturaalse huuleserva vahel toonitatakse vastavalt huule loomulikule värvitoonile („varjutatakse“, nagu ütlevad spetsialistid). Varjutuse kontuuri värv valitakse individuaalselt.

Samuti on võimalik teha lihtsalt huulekontuur. Sel moel saab Teie loomulikku huulekontuuri esile tõsta, teha seda väljendusrikkamaks, korrigeerida kuju. Sellele protseduurile võib lisaks teha toonitust, et vabastada Teid igapäevasest kontuurpliiatsi ja huulepulga kasutamisest.

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132