Detox näopuhastus

45 €

Puhastuse tööpõhimõte

Protseduuri tööpõhimõte seisneb toksiinide ja teiste kahjulike ainete eemaldamisest pärisnahast. Rakkudes kogunedes tekitavad nad vee kogunemise, kortsude teket, nahavärvi muutust. Hävitades kahjulikud ained, optimeeruvad sisemised protsessid, tõstes elastsustaset pärisnahas ning organiseerides kindel kaitse, kindla kortsudetüübi eest.

Näidustused

Detox puhastus on aktuaalne näonaha üldise paranemise jaoks. See aitab vabaneda tuhmist, ebatervislikust nahavärvist, väsimusest ja varajasest vananemisest. Protseduur on järgmiste probleemide lahendamiseks:

  • Turse
  • Lõtvunud nahk
  • Tumedad ringid silmade all
  • Väikesed kortsud
  • Madal naha elastsus

Koos muude mõjutamisviisidega, annab Detox positiivseid tulemusi aknega võitlemisel, leevendades haiguste kulgu ja vähendab põletikulisi protsesse. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et kõikvõimalikud toksilised ained (alkohol, hormoonravi preparaadid) võimendavad kõiki nahahaigusi.

Protseduuri omadused

Detox on keeruline protsess...
Teatud toimimisviisi valik sõltub toksiinide tekkepõhjusest. Kõige lihtsam on lahti saada lühiajalise ebatervisliku toitumise tagajärgedest, keerulisem on vabaneda aga tõsisemate haiguste tagajärgedest. Detox nöopuhastus - kosmeetiline protseduur, mille eesmärgiks on pärisnahas asuvate toksiinide kogumi kõrvaldamine, mis põhjustavadki pärisnaha kahjustusi, hapnikuvaegust, vedelikupeetust. Protseduur teostatakse koorimise, maskide ja teiste kosmeetiliste protseduuride abil, olenevalt toksiinide kogunemise põhjusest - 45 €.

 

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132