Ripsmete vahe joon (kohevate ripsmete mulje) Ülemine: 150 €
Silma kontuuri joon, Varju efekt, Silmade laia piirjoontega: 150 €
Korrigeerimine 1-3 kuu jooksul: 50 €
Uuendamine 2-3 aasta pärast: 100 €

Silmade püsimeik võimaldab Teil unustada laialivalgunud tuši, millega iganes Te ka ei tegeleks ja kus iganes Te ka ei viibiks: basseinis, tänaval vihma käes jne. Peale selle on taoline jumestus väga sobiv naistele, kes kannavad prille - ei ole vaja raisata aega meikimisele. Laugude püsijumestusega näete Te alati välja võrratu ning tunnete end maksimaalselt mugavalt!

Silmade jumestuses, eriti kontuuride joonistamisel, on laialdaselt kasutusel kontrastsed, küllastunud toonid: must, tumepruun, tumelilla, tumeroheline, kahvatulilla.

Silmade jumestuses eristatakse tööd üla- ja alalauga. Juhul, kui tuuakse esile ülemise lau ripsmepiir, näivad Teie ripsmed kohevamad ning tänu sellele muutuvad silmad väljendusrikkamateks ja veetlevamateks. Selline jumestus sobib igale näole, sõltumata silmade kujust või lõikest. Alumise lau rõhutamiseks valitakse reeglite kohaselt maksimaalselt loomulik värv: helepruun, hall.

Loomulikult jälgib spetsialist, et ülemise ja alumise lau värv omavahel harmoneeruksid.

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132