Laienenud poorid

40 €

Kõige tõhusamaks salongiprotseduuriks antud juhul on mikrolihvimine. Seda teostatakse pooride ahendamiseks, surnute rakkude puhastamiseks ja väiksemate kortsukeste silumiseks. Ideaalis on võimalik saavutada ka kollageeni tootmist: see muudab naha värskeks, pringiks ja
nooreks. Selleks protseduuriks kasutatakse spetsiaalset pisikeste, kõvade terakestega koorijat. Piisab kaks-kolm korda sellega üle tõmmata ja nahk "särab".

Probleemse naha puhastamiseks kasutatakse ka ultraheli. Nahka stimuleeritakse kõrgsageduslike vooludega, parendades seeläbi selle struktuuri ja jumekust, eemaldades ka komedoonid. Kas mitte seda me ürita saavutada? Puhas nahk - on terve nahk.

Võitluses laienenud pooridega on end hästi tõestanud keemilised koorimised. Näiteks nagu TCA, kus kasutatakse triklooräädikhapet (seda taluvad isegi väga tundliku nahaga inimesed) või fütohappega koorimine.Täielikult puhastab ja ahendab poore õrnatoimeline pindmine ensüümkoorimine.

Soovitud efekti saavutamiseks ja selle jäädvustamiseks, soovitab teile konsulteeriv kosmetoloog kindlasti kompleks protseduure(mitut protseduuri), mis hõlmavad puhastamist, toniseerimist ja niisutamist vitamiinide ja teiste koostisosade abil. Nõustuge kõhklusteta!

Kuna teie poorne nahk ei saanud pikemat aega normaalseid toitaineid ja vitamiinide asemel „sõi“ vaid rasvast ja kahjulikku, on tarvis muuta toitumist: andke oma nahale seda, mida see on pikemat aega vajanud, kuid ei ole saanud.

 

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132