Mesoteraapia

Nägu: 65 €
Kael: 60 €
Dekoltee: 80 €
Mesoteraapia: 65 €

MESO vytal med boost protseduur koos hüaluroonhappe ja peptiididega vähendab kortse ning stimuleerib kollageeni tootmist organismis. Läbige protseduur, et vähendada kortse, sealhulgas ka miimilisi.

Teie naha tervendamine

MESO vytal cell boost protseduur on täiesti ohutu ja valutu võrreldes teiste noorendamise protseduuridega. Erinevalt Botox’ist, mis võib avaldada negatiivse mõju teie lihastele ja närvisüsteemile, või hüaluroonhappe sügavatest nahaalustest süstidest, mis vahest põhjustab turseid ning selle osakeste kontrollimata levikut.

Seega, MESO vytal cell boost uuendusliku protseduuri peaeesmärgiks on asendada tavalisi või mõnikord riskantseid noorendamismeetodeid: aktiivaine suurte osakeste tõhus ja sügav sisseviimine nahakihti.

Mikroskoopilised nõelad läbivad õrnalt nahabarjääri ning aine MESO vytal cell boost pääseb hõlpsasti vajalikku piirkonda. Aktiivaine viiakse epidermise ja derma vahelisse probleemsesse piirkonda.

Naharakkude regenereerimisvõime tõstmine ilma väsimata ja riski võtmata?

Vaid hoolikalt valitud ning kõrge kontsentratsiooniga aktiivainete korrektne sisseviimine võib luua nähtavat
efektiivset tulemust ning nahapinna olulisi positiivseid muutusi! MESO vytal cell boost tehnoloogia hõlmab ideaalset patenditud toonerikassetti, mis oli loodud ülemise nahakihi vigastuste vältimiseks. Mingeid naha traumasid ega paranemisperioodi pole.

Võidelge kortsudega seal kus need teile tegelikult muret teevad!

On võimalik efektiivselt ravida mitte ainult tavalisi kortse silmade või huulte ümber. Rõõmustage ennast noorema nahaga kuni dekolteepiirkonnani või saage hoopis mitu aastat nooremaks peale käeselja töötlemist!

Petke oma vanuse tunnistajaid!

Address

Paadi 14A

Tallinn 10151

Estonia

Contact Info

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Phone: +372 5647 5132

Fax: +372 5647 5132